Naše webové stránky používají k analýze návštěvnosti a vylepšování našich služeb soubory cookies. O tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde.

Tvorba webových stránek AZ FLEX

Společnost AZ FLEX představuje specializovaný velkoobchod zaměřený na prodej technických izolací, uceleného systému stropních podhledů s konstrukcí a pěnového skla Foamglas. S více jak 25letou tradicí přináší zákazníkům řešení pro rozličné aplikace. Spolupracují s předními výrobci, kde cílí především na kvalitu a spolehlivost nabízených materiálů. Díky kvalitní webové prezentaci je klientovi umožněno prezentovat své služby v online prostředí, čehož se zhostila digitální agentura EL TORO.

 

Tvorba grafiky pro web

Klient měl jasně danou představu o kombinaci barev, které tvoří jedny ze základních prvků grafiky webových stránek. Přesné rozvržení a jejich užití na jednotlivých stránkách již byl úkol pro projektového manažera a grafika digitální agentury EL TORO. V průběhu spolupráce jsme postupně plnili požadavky klienta a společně ladili vše potřebné. Nejdříve jsme vytvořili hlavičku a patičku webu, následně úvodní stranu a postupně pak všechny další stránky. Vyhověli jsme i specifickým požadavkům, které souvisí s nestandardním rozvržením textů a obrázků, což bylo problematické pro implementaci. Prostřednictvím CSS vytváříme pro naše klienty úspěšné a důvěryhodné webové stránky, což vede k jejich maximální spokojenosti.

Jak probíhala tvorba webových stránek

Velká většina webového řešení vznikla díky realizačnímu týmu agentury EL TORO. Klient nám předal základní matriály a podklady, přičemž vše následující, včetně stylguidů, moodboardů apod. vznikalo průběžně na základě mnohaletých zkušeností členů našeho týmu. Nejdřív jsme vytvořili systém filtrace v CMS, následně jsme stylovali hlavičku, patičku, úvodní stránku a pak všechny další stránky. V další fázi jsme se zaměřili na dynamické prvky frontendu, šablony a propojení s CMS. Vyladili jsme vyhledávání, kontaktní formulář a import produktů. Podívejte se na webové řešení firmy AZ FLEX.

Importy a exporty

Přes početné množství komplikací a problémů v rámci realizace importu, se nám podařilo veškeré potíže vyřešit, a vyhovět tak klientovým požadavkům. Co všechno jsme schopni pro klienty vyřešit? Odpověď naleznete zde.

Konzultace pro rozvoj řešení

Pro rozvoj řešení projektu jsme klientovi průběžně poskytovali pravidelné konzultace a poradenství, a to především z toho důvodu, aby byla jeho představa o výstupu projektu naplněna a aby měl dostatek informací, které významně ovlivňují vzájemnou spolupráci a zajišťují úspěšnost výsledků. Angažovanost v oblasti business developmentu je pro nás velmi důležitá, a proto stále rozvíjíme naše působení v online prostředí. Také vás zajímají konzultace? Podívejte se na stránky business development konzultanta: www.roman-vozenilek.cz

Propagace webových stránek

Vzhledem k náročnosti úspěšné a efektivní propagace webových stránek na poli online marketingu, jsme klientovi zajistili probíhající PPC reklamy, vypracovali a zlepšili SEO webových stránek, vytvořili bannery. Zabýváme se analytickými metodami a nástroji a následně data zpracováváme a vyhodnocujeme. Na základě vyhodnocených dat poskytujeme klientovi doporučení na vylepšení. V online propagaci jsme dobří. Zajímají Vás reálná čísla a výsledky? Podívejte se na náš use case TOP Fly.

Servis a správa řešení

Poskytli jsme pro AZ FLEX plnou podporu account managera, který o klienta pečoval a stále pečuje. Zajistili jsme aktualizace, zabezpečení a zálohy webových stránek. V případě nadstandartních požadavků po finální realizaci projektu jsou náklady uhrazeny na základě snížené hodinové sazby, přičemž klientovi i nadále poskytujeme garantovanou dostupnost account managera na telefonu a e-mailu.

Další rozvoj webové prezentace

V rámci přípravy na nový webdesign jsme zohlednili moderní přístupy a trendy v online marketingu, jejichž aplikace přispívá k úspěšné propagaci nabízených produktů a služeb. Dále jsme zajistili responzivitu webových stránek ve čtyřech break-pointech, a sice pro mobilní telefony, tablety a mobilní zařízení, počítače a notebooky a pro obrazovky s vysokým rozlišením.

Přínos webu

Klient získal stabilní webovou platformu, která mu umožňuje snazší distribuci produktů a služeb. Webové stránky společnosti AZ FLEX jsou nyní schopné oslovit mnohem větší množství zákazníků, prosadit a udržet se na úspěšné pozici v oblasti online marketingu.

Chci získat e-shop, který prodává. Jak na to?