Naše webové stránky používají k analýze návštěvnosti a vylepšování našich služeb soubory cookies. O tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde.

Nabídky

Zakládáme si na velmi dobré podpoře našim zákazníkům. Příprava cenových nabídek s informací o dostupnosti zboží, s nabídkou možných alternativ či doporučením příslušenství je nedílnou součástí našich obchodních služeb. Standardní nabídky připravujeme ZDARMA, zákazníkovi NA MÍRU a v co NEJKRATŠÍM ČASE. Pro nabídku se prosím obraťte na náš obchodní tým.

Školení

Jednou z našich významných služeb je nabídka ŠKOLENÍ pro realizační firmy se zaměřením na vhodné použití nabízených materiálů. Pro vybraná praktická školení oslovujeme také naše dodavatele.

Doprava

Disponujeme vlastní dopravou na všech pobočkách a zavážíme zboží po celé České Republice. To nám umožňuje vysokou míru flexibility při naplnění Vašich požadavků na dodání zboží.

Půjčovna nářadí

Na našich pobočkách jsme schopni zajistit i zapůjčení nářadí. Například navařovací pistole pro ukotvení minerální vaty k potrubí.

Helly Hansen

Myslíme na Vaše pohodlí při práci. Ve spolupráci se společností Helly Hansen jsme pro vás připravili nabídku velmi kvalitních pracovních oděvů a ochranných pomůcek řady WorkWear.

Občerstvení pro zákazníky

Na každé pobočce je pro Vás připravena dobrá káva se svačinou.