Naše webové stránky používají k analýze návštěvnosti a vylepšování našich služeb soubory cookies. O tom, jak zpracováváme vaše osobní údaje, si můžete přečíst zde.

Orac Decor

Zaměřuje se na inovování technologií, materiálů i návrhů. Více než 40 let s vášní i nadšením vyvíjí a vyrábí dekorativní dokončovací prvky ORAC DECOR  pro váš interiér. Není tedy třeba vysvětlovat, že tato vášeň pro všechno krásné je přímo v jejich genech, protože i po všech těch letech je společnost ORAC stále rodinným podnikem.

Jaká je ORAC filozofie? Stimulovat kreativitu a inspirovat uživatele k vytváření výjimečných prostor, jež staví na odiv jejich osobnost. Výrobky Orac Decor® toto umožňují díky své jednoduchosti, všestrannosti, snadné instalaci i používání. Od funkčních podlahových lišt až po osobité stropní lišty ORAC zosobňuje úplnou kreativní volnost čerpající z vašeho vlastního stylu a osobnosti.

Důraz na design a neutuchající hlad po inovacích: to jsou hnací síly, díky nimž je Orac® jedním z předních hráčů v odvětví interiérového designu a dekorací.