AKTUÁLNĚ HLEDÁME KOLEGU NA POZICI: ŘIDIČ - SKLADNÍK VÍCE INFO NÍŽE

Máte vážný zájem doplnit náš tým? Neváhejte a vyplňte formulář níže, přiložte strukturovaný životopis a uveďte, o jakou pozici máte zájem.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi.

AKTUÁLNĚ VYPSANÉ POZICE

ŘIDIČ – SKLADNÍK

18. 9. 2019

AZ FLEX, a.s. je velkoobchod zabývající se prodejem technických izolací, suché výstavby a pěnového skla s celorepublikovou působností.

V současné době hledáme pro naši pobočku Praha nového spolupracovníka na pozici:

Pracovní náplň:

  • rozvoz zboží k zákazníkům dle stanovených rozvozových tras
  • naskladňování a vyskladňování zboží
  • příprava zboží k přepravě
  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • spolupráce s dalšími složkami pobočky a společnosti
  • komunikace se zákazníkem o jeho potřebách
  • péče o svěřené auto

Požadujeme:

  • pracovitost, časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • zkušenost na pracovní pozici řidič
  • oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku není podmínkou (zajistíme)
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • zaškolení u společnosti s dlouholetou působností na trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • systém zaměstnaneckých výhod (stravenky, dovolená apod.)
  • pracovní poměr na dobu určitou s možným následným převedením na dobu neurčitou

Pracoviště: Zelenkova 533/3, 142 00 Praha 4

Termín nástupu: možný ihned

V případě zájmu zašlete Váš profesní životopis s uvedením pozice na e-mailovou adresu trefil@azflex.cz