Instalační návod – Wallstyl, Floorstyl

1. Lištu WALLSTYL či FLOORSTYL položte stranou určenou k lepení na zadní stěnu pokosnice F&W. 2. Pomocí víceúčelové pily F&W všechny profily šikmo seřízněte (řežte tahem za pilu). 3. Chcete-li docílit rovných řezů, použijte vnější okraj pokosnice jako vodítko.
4. Lehce obruste oříznuté okraje smirkovým papírem nebo brouskem a odstraňte piliny. 5. Použít lepidlo ADEFIX F&W na plochu určenou k lepení. 6. Naplnit spoj lepidle ADEFIX F&W. 7. Odstraňte zbytky lepidla špachtlí a očistěte vlhkou houbou.

Tipy a triky pro Floorstyl

1. Vzhledem ke tvaru lepících ploch lišty je možné snadno skrýt kabely za soklovou lištu FLOORSTYL. 2. Neviditelné spoje: seřízněte šikmo hrany těch dílů, které mají být spojeny.

Zvláštní instrukce pro instalaci Wallstyl

1. Označte výšku profilu na zdi. 2. Pomocí značkovacího provázku označte výšku profilu podél celé místnosti. 3. Lištu položte stranou určenou k lepení na zadní stěnu pokosnice F&W. 4. Použít lepidlo ADEFIX F&W na plochu určenou k lepení

Tipy a triky pro Wallstyl

ADEFIX® F&W
Rychlost:
Sokolové a nástěnné lišty jsou opatřeny základovou barvou a jsou připraveny k použití. Po instalaci se zakryjí hlavišky šroubů nebo hřebíčků.

Snadnost:
pilka, pokosnice a lepidlo ADEFIX F&W jsou jediným i pomůckami potřebými k instalaci. Stejně jako u klasických soklových lišt jsou dva způsoby upevnění: šroubky nebo hřebíky. My doporučujeme použít hřebíčky nebo šroubky přes přiložený povrch.

Ohebnost:
soklové lišty a nástěnné lišty NMC jsou pružnější a poddajněší než dřevěné lišty a mohou být tedy instalovány i na mírně nerovných zdech.